Akıllı Ayna Projesi

Ankara Proje pazarı kapsamında 580 proje arasında ilk yüze seçildik. TechAnkara Proje Pazarı 2016’da yer alacak 101 proje belirlendi 19 Aralık 2016 Pazartesi günü Congresium’da gerçekleştirilecek TechAnkara Proje Pazarında sergilenecek 101 proje belirlendi.
TechAnkara Proje Pazarı 2016’ya www.ankaraprojepazari.com 579 başvuru alınmış, proje bilgilerini tamamlayan 320 başvurudan idari kontrolü geçen 221 proje; 30 kişiden oluşan bağımsız değerlendiriciler tarafından yenilikçilik, ticarileşme potansiyeli, pazar potansiyeli ve sosyal & çevresel fayda alanlarında puanlanmıştır.
Puanlama neticesinde, puan sıralamasına göre, bu yıl 100. ve 101. sıradaki projelerin aynı puana sahip olmaları nedeniyle 101 proje sergilenecektir.
Bu değerlendirmeler sonucu ilk 100 sıralamasında yer alan akıllı ayna projemiz davet alarak diğer başarılı projelerle birlikte sergilenmiştir.
Akılı Ayna Nedir?
İnsan hayatında ortalama bir saatini ayna karşısında geçirmektedir. Akılı ayna bu bir saati daha efektif kullanmamızı sağlamak amaçlı üretilmiş bir projedir. Akıllı ayna tıraş olurken veya makyaj yaparken ihtiyacımıza göre haberler, film, müzik, hava durumu vb. bilgilere ulaşmamızı sağlayan bir aynadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir