Large group of business people. Business team.

Hizmetler

DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Kurumsallaşmak sistem gerektirir. Sistem başarı sağlar, başarı kişilerden bağımsızsa kalıcı olur.

Görsel açıklaması

Proje Yazım Hizmetleri

İster yeni bir girişimci olun, isterseniz deneyimli bir firma. Çalışıyorsanız üretiyorsanız sizin ihtiyaçlarınızı sağlayacak bir hibe ve destek programı mutlaka vardır.

YAZILIM VE KURUMSAL KİMLİK

Firmanızın ihtiyaç duyduğu; Markalaşma, kurumsal kimlik çalışmaları kapsamında logo ve web sitesi ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. Bu noktada e ticaret konusundaki deneyimlerimizi sizlerle paylaşarak sizin için en uygun e-ticaret çözümlerini üretmeye hazırız

Görsel açıklaması

Belgelendirme hizmetleri

Dünyada ve ülkemizde bir zorunluluk haline gelen sistem belgelendirme alanında; belgelendirme, sistem kurma, eğitim ve danışmanlık hizmetimizle yanınızdayız üstelik Türkak onaylı belgelerde %60 hibe desteği ile artık sizde yarışa hazırsınız.

Görsel açıklaması

EĞİTİM HİZMETLERİ

Kurum içi eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizle yanınızdayız. Artık firmalar insana yatırıma önem vermekteler. Çalışanlarınıza yapılan yatırım, firmaya yeni iş, yeni fikirler, yeni bilgiler, zaman ve daha çok para kazandırmaktadır. Önemli olan kurum içi eğitim ihtiyaçlarınızın tespiti ve bu ihtiyaçlar ile uzman eğitmenlerimiz ışığında eğitimlerinizin tamamlanmasıdır.

Görsel açıklaması

Fizibilite Araştırma hizmetleri

Yatırım öncesi ihtiyaç duyduğunuz ön araştırma için bizi aramanız yeterlidir.

Dürüst Değerlendirmeler

2019 Yılında 1.500.000,00 TL lik hibe destek almamızı ve Tüm projemizi hazırlayarak yürütülmesini ve başarı ile tamamlanmasını sağlatan Filia Maris Ekibine Teşekkür Ederiz.

Fatih Demirci
Genel Müdür

Tüm ihalelerde ihtiyaç duyduğumuz Belgelere ve bu belgelerin gerekliliklerini yerine getirme sürecinde bize verdiği danışmanlık hizmetleri için

Filia Maris ‘e teşekkür ederiz.

Eren Enginsoy
Genel Müdür